Pagaidu darbinieki. Simplika atlases projekti 2016. gadā

Janvāris, 2017

 

Pagaidu-darbinieki-simplika2016

  •  Komanda datu apstrādei un ievadei: 29 pagaidu darbinieku noma uz 4 mēnešu periodu, kas nodrošina klientu informācijas apkopošanu un ievadi sistēmā. Pilns atlases un darba attiecību nodrošināšanas process: grupu intervijas, precizitātes un personības kompetenču pārbaude, darba līgumattiecību nodrošināšana, darba algas aprēķins un izmaksa. Darbinieku aizvietošana pēc nepieciešamības.
  • Asistenti konferencēs. 6 – 10 pagaidu darbinieku noma uz 1-2 dienām reizi kvartālā konferenču apkalpošanai. Novērtēšana: motivācijas intervija, angļu valodas un personības kompetenču pārbaude. Video-intervija. Pilns nodarbinātības pakalpojums: līgumu slēgšana, darba stundu uzskaite, darbinieku aizvietošana, algu izmaksa.

  • Darbinieki uz mārketinga akcijas laiku materiālu apstrādei un uzskaitei. 8 pagaidu darbinieki, nepilns darba laiks, stundu likme. Pilns nodarbinātības pakalpojums: personāla atlase, darba līgumu slēgšana, darba stundu uzskaite, darbinieku aizvietošana, algu izmaksa.

  • Dāvanu saiņotāji reklāmas aģentūrā pirmssvētku laikā uz 1,5 mēnesi. 3 darbinieki, pilns atlases process – darbinieku atlase, noma un aizvietošana.

  • Noliktavas darbinieki. Vairāki projekti darbinieku nomai uz laiku no 2 nedēļām līdz 9 mēnešiem. Industriālās un patēriņa preču noliktavas. Pilns nodarbinātības pakalpojums: personāla atlase, darba līgumu slēgšana, darba stundu uzskaite, darbinieku aizvietošana, algu izmaksa. Pēc projekta beigām vairākiem speciālistiem izteikts pastāvīga darba piedāvājums.

  • Regulāri projekti: sekretāres aizvietošanas pakalpojums. Ilgtermiņa vai vienreizēja līguma ietvaros nodrošinām pagaidu sekretāri uz laiku no 1 darbadienas līdz pat 1,5 gadiem.