Kandidātu atsauksmes

Nolēmu pamēģināt pagaidu darbu pēc bērna kopšanas atvaļinājuma. Darbam uz 2-3 mēnešiem bija priekšroka, jo man vajadzēja saprast, vai tiešām es esmu gatava iet strādāt algotu darbu un vai mani bērni ir gatavi dzīvot visu dienu bez mammas. Izskatot sludinājumus internetā, manu uzmanību piesaistīja sludinājums no kompānijas Simplika. Tika izieti trīs posmi – pārrunas, testi un tikšanās ar personāla atlases speciālisti Olgu, un divu nedeļu laikā es tiku pie darba! Projekts tika īstenots grāmatvedības nodaļā, bet jau pēc mēneša kompānija man piedāvāja vietu savā komandā. Projekta darbam ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tas ir ideāls cilvēkiem, kuri nezina, kadā jomā viņi grib strādāt, jo ir iespēja pamēģināt ko jaunu. Otrkārt, projekta darbs ir ideāls pēc kursu pabeigšanas, jo var pielietot teorētiskās zināšanas un gūt praktisku pieredzi. Treškārt, projekta darbs kompānijā, kurā cilvēks grib strādāt, sniedz iespēju iepazīties ar šo uzņēmumu no iekšpuses. Manā gadījumā tā bija vēlme gūt praktisko pieredzi, bet atradu darbu pavisam citā jomā. Projekta darbs sniedz ne tikai iespēju uzzināt ko jaunu, bet arī saprast, uz ko ir spējīgs cilvēks un kas viņam padodas vislabāk.

Anna, 30 gadi, divu bērnu mamma.

Par sadarbību ar SIA Simplika vēlos teikt tikai to pašu labāko. Kad pēc bērna kopšanas atvaļinājuma nolēmu atgriezties darbā, tas izrādījās diezgan sarežģīti – Latvijā jaunajām māmiņām ir problēma atrast darbu. Pēc vairākkārtējām neveiksmīgām darba intervijām darba sludinājumu portālā pamanīju SIA Simplika piedāvājumu – sekretāre aizvietošanas darbiem. Nolēmu izmēģināt. Drīz vien sekoja intervija un uzaicinājums pastrādāt 3 dienas, aizvietojot kāda starptautiska uzņēmuma sekretāri viņas atvaļinājuma laikā. Pēc tam sekoja nākamais aizvietošanas darbs uz dažām dienām. Tā bija lieliska iespēja atgriezties darba tirgū, gūt papildu ienākumus, kas tika izmaksāti uzreiz, kā arī iegūt pieredzi lielos starptautiskos uzņēmumos. Drīz vien šie īslaicīgie darba piedāvājumi vainagojās panākumiem, un nu jau es strādāju pastāvīgā darbā vienā no šiem uzņēmumiem. Paldies SIA Simplika!

Anita, 29 gadi.

Pirmo reizi uz uzņēmumu Simplika aizgāju uz darba interviju, kas notika grupā. Pēc intervijas saņēmu informāciju, ka konkursu neesmu izturējusi, taču patīkams bija pārsteigums, kad pēc kāda laika saņēmu zvanu no Simplika konsultantes, kura man piedāvāja pagaidu darbu lielā kompānijā. Izrādās, ka konsultanti labi atceras un iegaumē kandidātus! Pēc pirmā pagaidu darba man tika piedāvāts arī otrs, kā rezultātā man izveidojās laba sadarbība ar Simplika konsultanti Olgu. Uzskatu, ka konsultanti šajā uzņēmumā strādā profesionāli, ar individuālu pieeju katram kandidātam. Noteikti iesaku sadarboties ar šo kompāniju, ja esat darba meklējumos.

Tatjana, 27 gadi.

Personāla atlases uzņēmums Simplika deva man iespēju iegūt divu mēnešu darba pieredzi uzņēmumā Stockmann. Sadarbība ar Simplika un Stockmann izvērtās ļoti patīkama un noderīga gan darba pieredzes uzkrāšanā, gan jaunu cilvēku iepazīšanā, kā arī manas personības attīstībā. Pats darba intervijas process jau bija aizraujošs un noderīgs – grupas intervija ļāva man apzināt citus mana vecuma darba meklētājus un novērtēt manas iespējas darba tirgū. Priecē tas, ka darbu varēju apvienot ar savām studijām un maģistra darba rakstīšanu. Kopumā par savu sadarbību ar personāla atlases uzņēmumu Simplika varu teikt tikai to labāko – šajā uzņēmumā strādā ļoti jauki un atsaucīgi cilvēki, kas darba uzsākšanu padarīja neticami vienkāršu.

Renāte, 25 gadi.

Iesaku jauniešiem izmantot Simplika piedāvātās iespējas, jo tā ir iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī pilnveidot jau esošās. Svarīgākais ir tas, ka ar šiem projektiem ir iespēja noskaidrot, vai atbilstošā profesija ir tas, ko tu meklē, un vai vēlies sevi attīstīt šajā sfērā. Par Simplika komandu no personīgās pieredzes varu teikt, ka jūs ne tikai iekārtos darbā, bet arī interesēsies par to, kā sokas jaunajā darbā, un būs ļoti atsaucīgi. Paldies Simplikai par sadarbību ar mani, bet īpaši – Olgai.

Santa. 26 gadi.

Sadarbojos ar uzņēmumu, lai iegūtu darbu, ko varu savienot ar mācībām vakaros. Strādāju trīs mēnešus par datu ievades operatori, kur galvenie uzdevumi bija grāmatvedības datu ievade uzskaites sistēmā. Šis pagaidu darbs deva man iespēju iegūt darba pieredzi, attīstīt jaunas iemaņas un nodrošināt sev papildu ienākumus, darbu varēju savienot ar studijām, kas man kā studentei ir ļoti būtiski. Darba devējs bija atsaucīgs, un ar uzņēmuma darbiniekiem bija patīkami sadarboties.

Dace, 24 gadi.

Ar Simplika sadarbojos jau vairākus gadus. Pateicoties šim uzņēmumam, man ir bijusi iespēja strādāt dažādos starptautiskos uzņēmumos. Un šī ir lieliska iespēja ne tikai uzlabot savas zināšanas, bet arī gūt papildu darba pieredzi prestižās kompānijās. Simplika ļauj iegūt pagaidu darbu, kas ir ideāli piemērots variants studentiem. Sadarbībai ar Simplika ir daudz priekšrocību: draudzīgs un labvēlīgs personāls, vienmēr savlaicīgi veikti maksājumi, prestižs darbs drošos apstākļos, iespēja palikt un strādāt pastāvīgi, kā arī pēc veiksmīgas sadarbības saņemt arvien jaunus piedāvājumus!

Kristīne, 24 gadi.

Ja gribat atrast īstermiņa darbu, droši vērsieties pie Simplika! Man paveicās īsā laikā atrast projekta veida darbu uz diviem mēnešiem un paralēli bakalaura darba rakstīšanai nodrošināt sev papildu ienākumus un attīsties profesionāli, kas ir ļoti svarīgi topošajam speciālistam. Simplika kolektīvs ir ļoti atsaucīgs un palīdzes katram, kurš ir gatavs jauniem izaicinājumiem.

Jūlija, 22 gadi.