Darba meklētājiem

Simplika ir starptautiska kompānija, kas nodrošina tādus modernus pakalpojumus kā pagaidu darbinieku piesaiste, darbinieku noma un personāla administrācija dažādu nozaru uzņēmumiem.

Jums kā darba meklētājam piedāvājam gan pilna laika pastāvīgu darbu, gan pagaidu darba iespējas īstermiņa projektos, kas ļauj uzkrāt profesionālo pieredzi un jaunas zināšanas veiksmīgai karjeras veidošanai turpmāk! Simplika konsultanti Jums palīdzēs ātri orientēties darba tirgū, pareizi novērtēt savus spēkus un izvēlēties atbilstošāko Jūsu karjeras attīstības vēlmēm un kompetencēm. Šeit Jūs atradīsiet noderīgu informāciju, kas palīdzēs startēt darba tirgū un piedalīties personāla atlases projektos.

Lūdzu, sekojiet līdzi un piesakieties uz Simplika vakancēm (labajā stūrī lapas augšpusē).

Ja šobrīd sev piemērotu darba piedāvājumu neatrodat, aizpildiet darba meklētāja pieteikšanās formu. Simplika konsultanti sazināsies, tiklīdz mūsu rīcībā būs atbilstošs darba piedāvājums – aktuāla vakance.

Personāla atlases procesa gaita un soļi redzami šajā dokumentā: Darbiekārtošanas pakalpojuma sniegšanas kārtība.

Personas datu aizsardzība

  • Jūsu personas dati – CV, pieteikuma vēstule un cita sūtītā informācija tiek glabāta Simplika konfidenciālajā datubāzē; datubāze ir slēgta un aizsargāta, pieejama tikai Simplika atlases projektos iesaistītajiem speciālistiem, izmantojot individuāli piešķirtas paroles; datubāze atrodas uz iekšēja servera, tai nav interneta piekļuves.
  • CV lūdzam iekļaut tikai tādu informāciju, kas attiecināma uz profesionālo darbību un kompetencēm. Tādi sensitīvi dati kā tautība, ģimenes stāvoklis, personas kods vai dzīvesvietas adrese (izņemot norādītu pilsētu, kurā vēlaties strādāt), CV nav iekļaujami. Lūdzam ņemt vērā, ka uz profesionālo darbību neattiecināma informācija no CV tiks izdzēsta.

Tomēr, lai mēs varētu ar Jums sazināties, noteikti norādiet kontaktinformāciju – telefona numuru un e-pasta adresi.

  • Personas dati tiek uzglabāti un apstrādāti konkrētiem mērķiem: izmantošanai personāla atlases projektu ietvaros un kandidātu informēšanai par jaunām atbilstošām darba iespējām.
  • Personas dati netiek nodoti trešajām personām, iepriekš to nesaskaņojot ar personas datu īpašnieku (subjektu). Tātad jūsu CV potenciālajam darba devējam var tikt nodots tikai pēc telefona sarunas vai klātienes intervijas un saņemot jūsu piekrišanu dalībai personāla atlases projekta turpmākajās kārtās.
  • Jums ir iespēja saņemt savus personas datus (CV un cita sūtītā informācija), pieprasīt veikt izmaiņas tajos vai atsaukt (izdzēst) tos no Simplika datubāzes. Lai to izdarītu, lūdzu, rakstiet savu pieprasījumu uz e-pastu latvia@simplika.com, un mēs veiksim izmaiņas vai sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.

Atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 (2016.gada 27.aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

Sāc un veido savu karjeru kopā ar Simplika!