Atsauksmes

Uzņēmuma Simplika priekšrocība ir spēja operatīvi piesaistīt sekretāri aizvietošanas projektiem dažādās situācijās, piemēram, darbinieka pēkšņas slimības gadījumā, nemaz nerunājot par plānotiem atvaļinājumiem. Esam pārbaudījuši, ka sekretāres aizvietošana ir labākais risinājums, lai nodrošinātu nepārtrauktu un efektīvu biroja darbu, un esam gandarīti par Simplika konsultantu ātro reakciju pagaidu personāla nodrošināšanā. Piesaistītās pagaidu darbinieces sekretāres pozīcijā vienmēr ir augsti kvalificētas speciālistes, motivētas pildīt savus pienākumus atbildīgi un apzinīgi. Ar Simplika darbu esam ļoti apmierināti, iesakām kā uzticamu biznesa partneri arī citām kompānijām.

2015. gada 4. jūnijā

SIA Stockmann sadarbojās ar SIA Simplika no 2013. gada marta līdz maijam. SIA Simplika nodrošināja SIA Stockmann terminētos darbiniekus uz projekta izpildes laiku, šajā gadījumā tie bija 5 (pieci) datu ievades operatori, kuri strādāja SIA Stockmann grāmatvedībā un Baltijas Centrālajā noliktavā.
Darbinieki tika atlasīti laikā, atbilstoši veicamajam darbam, un esam ļoti apmierināti par sadarbību ar SIA Simplika. Simplika biznesa koordinatori bija ļoti atvērti mūsu vajadzībām un elastīgi reaģēja uz pārmaiņām prasībās sadarbības laikā. Arī turpmāk nepieciešamības gadījumā izvēlēsimies sadarboties ar SIA Simplika.

Ieva Guļāne, SIA Stockmann Personāla vadītāja.

Atlases kompānija Simplika ir veiksmīgi realizējusi darījumu nodrošināšanas speciālistu atlasi SEB Grupas saistītajā uzņēmumā SEB AB Rīgas filiālē.2011. gadā uzņēmumam bija nepieciešams piecu mēnešu laikā atlasīt 30 atbilstošus speciālistus ar ļoti labām angļu valodas zināšanām. Arī šobrīd (2012.g.) kompānija minētajā uzņēmumā palīdz nokomplektēt jaunu nodaļu 13 darbinieku sastāvā. Gribam uzsvērt, ka atlases kompānija vienmēr termiņos ir piegādājusi pietiekoši lielu kandidātu skaitu, lai varam izvēlēties labākos, turklāt savu darbu veic ātri, precīzi un labprāt tiekas ar uzņēmuma vadītājiem, lai pēc iespējas labāk izprastu nepieciešamo kandidātu profilu.

Gunita Meiere, SEB banka Personāla pārvaldes vadītāja. 2012. gada 2. janvārī

Uzņēmuma Janssen Cilag pārstāvniecība Latvijā ar uzņēmumu Simplika sadarbojas jau kopš 2009. gada. Šajā laikā Simplika konsultanti nodrošinājuši dažādus risinājumus, tādus kā personāla izīrēšana, pagaidu darbinieku piesaiste, personāla noma un personāla atlase. Mēs vienmēr esam bijuši droši par to, ka Simplika operatīvi reaģē un informē mūs par izmaiņām darba vai citā saistošā likumdošanā, atbilstoši pilnveidojot arī savu darbību. Ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību ar Simplika arī nākotnē, un priecājos rekomendēt šī uzņēmuma personāla nodrošināšanas ārpakalpojumus arī citiem.

Inese Eglīte, Janssen Cilag Polska Sp.z.o.o. pārstāvniecības Latvijā vadītāja

Par sadarbību ar SIA Simplika vēlos teikt tikai to pašu labāko. Kad pēc bērna kopšanas atvaļinājuma nolēmu atgriezties darbā, tas izrādījās diezgan sarežģīti – Latvijā jaunajām māmiņām ir problēma atrast darbu. Pēc vairākkārtējām neveiksmīgām darba intervijām, darba sludinājumu portālā pamanīju SIA Simplika piedāvājumu – sekretāre aizvietošanas darbiem. Nolēmu izmēģināt. Drīz vien sekoja intervija un uzaicinājums pastrādāt 3 dienas SIA Samsung Electronics Baltics, nākamais darbs bija sekretāres aizvietošana Microsoft Latvia. Tā bija lieliska iespēja atgriezties darba tirgū, iegūt papildu ienākumus, kas tika izmaksāti uzreiz, kā arī iegūt pieredzi lielos starptautiskos uzņēmumos. Drīz vien šie īslaicīgie darba piedāvājumi vainagojās panākumiem, un nu jau es strādāju pastāvīgā darbā vienā no šiem uzņēmumiem. Paldies SIA Simplika!

Anita, 29 gadi